25 Eylül 2013 Çarşamba

URBAN STATION!

Starbucks ve türü mekanlarda çalışmaktan sıkılanlar için artık ideal bir mekan var! Urban Station! İlk olarak Arjantin'de Buenos Aires'de hayat bulan bu konsept geçtiğimiz yıl Türkiye'deki ilk şubesini açtı. Veko Giz Plaza'nın altında açılan mekan kısa sürede yoğun ilgi gördü. Şimdilerde şubeyi Galata, Kavacık ve Şişhane takip ediyor.

Urban Station, mobil çalışanların ofisi gibi işliyor. Yüksek tavanlı, konforlu ve renkli mekanlarıyla  ideal bir çalışma ortamı sunan Urban Station’larda çalışmak veya toplantı yapmak için gerekli tüm ofis donanım ve servisleri, ihtiyacınıza göre farklı çalışma alanları, yüksek hızda internet ve iş bağlantıları yapıp sosyalleşme imkanı tek bir çatı altında...Urban Station, giderek sayıları artan mobil çalışan kitlesi ve farklı bir şekilde çalışmanın ya da toplantı yapmanın mümkün olduğunu düşünenler için tasarlanmış özel bir mekan. Serbest çalışanlar, ofis kiralamak yerine mobil çalışmayı tercih edenler, girişimciler, toplantılar arasında vakit geçirmesi gerekenler, görüşmelerini veya büyük toplantılarını ofis dışına taşımak isteyenler, kısacası dışarıda çalışmak için yer arayan herkes Urban Station’da iş yapmanın keyfini çıkarabilir.

Urban Station’a gelip farklı oturma düzeneklerinden istediğinizi seçin, oturum açın, kaldığınız saat kadar ücret ödeyin ve tüm kaldığınız süre boyunca ücretsiz ve sınırsız çay, kahve, kurabiye ve internetin tadını çıkarın. İlk saatinize 8 TL, ardından her saat için sadece 6 TL ödeyerek ofisinizi hemen Urban Station’a taşıyabilirsiniz. İsterseniz 10-20-40 saatlik ya da aylık üye olarak avantajlı fiyatlarla ön ödemeli kartlarınızı alabilirsiniz ya da kartınıza istediğiniz kadar saat yükleyebilirsiniz. Aylık abone olan Urban Station üyeleri istedikleri Urban Station şubesinde diledikleri kadar uzun çalışabilir ve 2 saat toplantı odası kullanımından ücretsiz yararlanabilirsiniz.


Urban Station, donanımlı toplantı odaları, lezzetli sandwich ve salatalarının olduğu gurme köşesi,  özel eşyalarınızı bırakabileceğiniz dolapları, laptoplarınızın güvenliğini sağlayan özel kilit sistemleri, kullanımınıza açık faks, fotokopi ve scannerı, telefon şarj cihazları, kütüphanesi,  kurye hizmeti ve daha birçok donanımı ile sizin için her şeyi düşünüyor.

Özel eğitimler, workshoplar ve şirket toplantıları için kiralanan modern ve renkli toplantı salonları bulunan Urban Station’ı tercih eden firmalar arasında:  3M, BAT, Coca Cola, Ericsson, Deloitte, HSBC, Intel, Microsoft, P&G, Red Bull, Unilever ve Turkcell gibi şirketler de var.


İçeri girer girmez sarı rengin enerjisinin hissedildiği, şık dekorasyonuyla da çalışmayı renkli bir ortama taşıyan bu mekanın içinde farklı ihtiyaçlara yönelik farklı çalışma alanları bulunuyor: Bireysel çalışabileceğiniz alanlarda özel olarak tasarlanmış masalar ve uzun saatler bilgisayar başında çalışacaksanız rahat etmeniz için son derecede ergonomik sandalyeler bulunuyor.

Laptop, ipod veya cep telefonlarınızı şarj etmeniz için her masanın yanında priz de bulunuyor. Ortak çalışma alanlarında grup halinde çalışanlar için özel olarak tasarlanmış masalar bulunuyor. Özel toplantılarınız veya sunumlarınız için size özel bir alan istiyorsanız, 8 kişiden 40 kişiye kadar kapasiteli son teknolojiyle donatılmış enerjik ve yaratıcılığı tetikleyen toplantı odaları bulunuyor. Toplantı odalarına LCD televizyon, projektör, konferans aramaları için gerekli ekipmanlar, IP telefon, kahve molası ve concierge de dahil. Bir başka oturma grubu da sofa alanları. Amerikan, İskandinav veya Fransız stili rahat ve şık sofalarda toplantılarınızı ve özel görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz mekanda en çok çalışmayı sevdiğiniz alanı belli bir ücret karşılığında aylık ya da sezonluk rezerve de edebiliyorsunuz!

Urban Station Maslak: Ayazaga Mahallesi Dereboyu cad Meydan sk. No:20 Veko Giz Plaza No 85 Maslak Telefon: 212 290 40 50

Urban Station Galata: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No:15/a, Galata Telefon: 212 293 7086

Urban Station Şişhane: Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. Özbek İşhanı No:74 Daire: 5 Şişhane – Beyoğlu / Tel: 212 249 61 94

Urban Station Kavacık: Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Sok. No:3/A Demir Plaza Kavacık – Beykoz / Tel: 216 413 83 13

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder