30 Eylül 2013 Pazartesi

BAR BAR ROSSA BY DİVAN

Haliç kıyısına konumlandırılmış Halat by Divan'dan sonra Divan bünyesindeki diğer iddialı mekan; Bar Bar Rossa by Divan; iş günü yorgunluğunu sıra dışı, eğlenceli ve bol sürprizli bir mekânda atmak isteyenler için oldukça ideal. Pazartesi günleri kapalı olan mekan, diğer günler 15.30-01.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Rahmi M. Koç Müzesi içerisinde yer alan Bar Bar Rossa by Divan’ın tarihi yarımadaya hakim nefis konumu görenleri hayran bırakıyor. Bir teknenin içerisindeymiş hissi veren, denizcilikle ilgili antikalarla bezenmiş mekan, ayrıca birçok özel organizasyon için de ideal bir ortam sağlıyor.

Tekne konseptinde tasarlanmış, İngiliz Pub tarzında döşenmiş farklı dekorasyonuyla Bar Bar Rossa by Divan misafirlerine, eğlenceyi ve konforu aynı anda sunuyor. Zengin içki menüsüyle dikkat çeken mekânın en çok tercih edilen lezzetleri ise, farklı tatları ve modern sunumlu kokteylleri.

Kapalı olduğu Pazartesi günleri hariç her gün 18.00 – 20.00 saatleri arasında “happy hour” yapılıyor ve konuklara tüm içkiler %25 indirimli olarak sunuluyor. Limitli bir sayıda katılımcıyla, doğum günleri gibi farklı organizasyonların düzenlenebileceği Bar Bar Rossa by Divan, konuklarına heyecanlı ve eğlenceli dakikalar vaat ediyor. Telefon: 0212 369 66 16

Adres: Rahmi M. Koç Müzesi Hasköy Caddesi No: 5 Hasköy - İstanbul Müzesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder