2 Kasım 2012 Cuma

GO MONGO'DAN YENİ LEZZETLER

Sonbaharı yeni lezzetler keşfederek karşılamaya ne dersiniz? Go Mongo’nun orijinal başlangıçlarından Hindistan Cevizi Çorbası, hafif acı tadıyla sonbahar serinliklerini karşılamak için iyi bir seçim. Wok tavada kara fasulye sos ve karışık sebze ile hazırlanan Dana Etli Noodle ise hem yemeklerin yanında lezzetli bir tamamlayıcı olarak hem de başlı başına bir yemek olarak tercih edilebilir.

go mongo, Hindistan Cevizi Sütü Çorbası, aynereyegitsek.blogspot.comHindistan Cevizi Sütü Çorbası, kaşif ruhlu gurmelerin en çok rağbet gösterdiği başlangıçlar arasında.

Hindistan Cevizi Sütü Çorbası, tavuk parçaları ve tavuk suyu ile Hindistan cevizi sütünün dengeli bir bileşimi. Hafif acı olan çorba, hafif serin havaların kendini hissettirmeye başladığı güz günleri için ideal.

Wok tavada dana eti ve kara fasulye sos ile kavrulmuş karışık sebzeli bir noodle olan Dana Etli Noodle Go Mongo müdavimlerinin favorileri arasında yer alıyor. Dana Etli Noodle, başlı başına bir şaheser olmakla birlikte, farklı Go Mongo lezzetlerini de mükemmel şekilde tamamlıyor.


go mongo, Dana Etli Noodle, aynereyegitsek.blogspot.com
Go Mongo Suadiye
Suadiye Plaj Yolu Sok. Suadiye Park, Suadiye
Tel: (216) 410 32 23

Go Mongo İstinye Park
İstinye Park Alışveriş Merkezi, İstinye
Tel: (212) 345 58 88

Go Mongo Meydan
Meydan Alışveriş Merkezi, Ümraniye
Tel: (216) 499 25 25Hiç yorum yok:

Yorum Gönder