12 Ekim 2012 Cuma

2 ŞEF, 30 TAT, TEK DENEYİM!


Alaçatı'nın gözde mekanları bir ilke imza atıyor! Barbun ve L'escargot ekibi 23 Ekim Salı günü tek bir restoranda birleşerek 30 course’luk özel tadım menüsünü sizler için hazırlıyor...

Şef Kemal Demirasal ve şef Yılmaz Öztürk… Alaçatı’ya gönül vermiş, fine dining restoran şefliğinde iki önemli isim… Ortak amaçları ise; oluşturdukları özel tadım menüsü ile doğaya uzak kalmış ruhları yine doğayla perçinlemek!

Şef Kemal Demirasal'ın Barbun'u  ve Şef Yılmaz Öztürk'ün L’Escargot'u sizi muhteşem bir ziyafete davet ediyor... Fine dining restoran özelliğiyle hazırladıkları sunumlarla kendilerine hayran bırakan her iki restoran ekibi, Türkiye’de bir ilke imza atarak ‘2 Şef, 30 Tat, Tek Deneyim!’ etkinliği çerçevesinde 23 Ekim Salı günü Alaçatı ziyaretçileri için 30 course’luk bir tadım menüsü hazırlıyor.

Sonbahar sezonunun yerel malzemeleri ile hazırlanacak olan bu özel menü, sebze, meyve, balık, et, kümes ve av hayvanları gibi multi tadımlardan oluşuyor.  Bu özel etkinlikte her yemek sofistike detaylar ve gurme dokunuşlar ile bir sanat eseri olarak sunuluyor. Tadımlara, birbirinden özel lokal şaraplar eşlik ediyor.
Fine dining konseptiyle hizmet veren Barbun ve L’Escargot’un misafirleri için hazırladıkları sunumlarla konuklarına unutamayacakları deneyim sağlamaları onları farklı kılan en önemli özellik!

Barbun, Ege Bölgesi'nde her bir üreticinin özenle yetiştirdiği ve Ege mutfağına damgasını vuran yöresel malzemeleri, yaratıcı ve modern gastronomik metodlarla misafirleriyle buluştururken L’Escargot ise birbirinden seçkin lezzetleri, şarap & yemek uyumu teması ile hazırlanan tadım menülerini geniş şarap yelpazesi ve detaycı servis anlayışı ile misafirlerine sunuyor.

Barbun ve L’Escargot’un ev sahipliğini yapacağı ‘2 Şef, 30 Tat, Tek Deneyim!’ için acele etmelisiniz! Sadece 40 kişinin faydalanabileceği unutulmaz deneyim için 0 232 716 67 00 numarasını arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder