22 Ocak 2014 Çarşamba

'CATS' MÜZİKALİ İSTANBUL'DA

Veeee 'Kediler' İstanbul'da! Zorlu Center PSM, yine golü atıyor! Andrew Lloyd Webber tarafından, T.S Eliot’un 'Old Possum’s Book Of Practical CATS' adlı kitabından uyarlanarak bestelenen, 1981 yılından bu yana izleyici ve ödül rekorlarıyla fenomen haline gelen “CATS” müzikali,  9 Şubat'a kadar izlenebilecek.

Müzikal, yaşamın ta kendisini kediler arasında geçen bir hikaye ile anlatıyor. Andrew Lloyd Webber’in rekorlar kıran uyarlamasına dayanan Cats, Broadway’de 7 kez ‘Tony Ödülü’, ‘Laurance Olivier’de en iyi müzikal ödülü, en iyi orijinal kadro kategorisinde ‘Grammy Ödülü’, en iyi müzikal ve en iyi yönetmen dalları da dahil olmak üzere sayısız ödüle sahip. Broadway’in en uzun soluklu müzikali unvanıyla birçok kez dünya turnesine çıkan müzikal, yirmiden fazla dile çevrildi. 1998’de televizyona da uyarlanan müzikal, 300’den fazla şehirde 50 milyondan fazla izleyici tarafından izlendi.

Memory şarkısını dünyaya tanıtan oyuncuları Elaine Paige ve Bettly Buckley’yi dünyaya tanıştırarak kendi fenomenlerini yaratan CATS’in Londra’daki yapımı 20 yıl, Broadway’deki yapımı ise 18 yıl boyunca devam etmiş.Efsane müzikalin bilet fiyatları 59 TL ile 252 TL arasında değişiyor. Programın detaylarına www.zorlucenterpsm.com adresinden ulaşılabiliyor ve bilet satın alınabiliyor.

Facebook: https://www.facebook.com/ZorluCenterPSM
Twitter: https://www.twitter.com/ZorluCenterPSM
Youtube: https://www.youtube.com/ZorluCenterPSM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder