21 Mayıs 2012 Pazartesi

KFC'DEN HEPİMİZE -TATLI ve SOĞUK- İYİLİK!


KFC’nin gerçek parçacıklarla dolu nefis içeceği Krushers'ın çilekli, çikolatalı ve karameli çeşitleri bulunuyor. KFC Krushers’ın yavaşça eriyip ağzınızda dağılmasını mı tercih edersiniz, içindeki parçacıkları çiğneyerek mi tadını çıkarırsınız size kalmış. Gerçek çilek parçacıklarıyla dolu Çilekli Krushers tam bir yaz içeceği. Hafif tatlı ve havai. Pembe gözlüklerinizi takıp Çilekli Krushers’ınızı içerken dünya toz pembe bir renge bürünüyor.

Gerçek çikolata parçacıklarıyla dolu serin sularda yüzmeyi hayal edenleri Çikolatalı Krushers tam kalbinden vuruyor. Karamelli Krushers ise karamel keyfini hiçbir şeye değişmem diyenlerin favorisi oluyor. Kristalize olmuş karamel parçacıklarının damağınızda erirken bıraktığı lezzete bayılacaksınız!

Krushers’ın smoothy çeşitleri Tropikal Meyveli Smoothie ve Muzlu Smoothie ise partisi havasına girmek isteyenlerin tercihi. Gözlerinizi kapatıp Smoothie’nizin tadını çıkarırken, kendinizi Hawaii’de bir plaj partisinin tam ortasında hissedebilirsiniz…

İstanbul’da Altıyol, Beşiktaş, Süreyyapaşa, Bahçeşehir, AFM Fitaş ve Cevahir AVM KFC restoranlarında satışa sunulan KFC Krushers’ın restoran servis fiyatı ise sadece 3,75 TL.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder