24 Temmuz 2013 Çarşamba

BLUE TOPAZ!

Blue Topaz aslında 12 ay hizmet veren Gümüşsuyu'ndaki Topaz'ın Reina'daki deniz ürünleri, balık ve meze versiyonu.  İki kıtayı birbirinden ayıran Boğaz’ın nefes kesen manzarasına sahip bol ödüllü Topaz, Gümüşsuyu’ndaki adresinde birbirinden çeşitli lezzetleri ile misafirlerini buluştururken sırf meze ve balık tutkunlarını ise Blue Topaz’da Reina’da bir araya getiriyor. Blue Topaz, geniş meze ve balık çeşitlerinin yanında, deniz ürünleri ve meze tercih etmeyenler için de alternatif lezzetlere yer vermiyor değil.

Blue Topaz’ın zengin menüsünde;  soğuk mezelerden ‘köz patlıcanlı çoban salata’, ’zencefilli levrek’, ‘kabak çiçeği dolma’, sıcak mezelerden ‘deniz mahsullü arpa şehriyesi’, ‘hafif acılı ve kimyonlu karides tava’, ana yemek olarak ‘kaya levreği ızgara’,  ‘fener külbastı’, ‘istakozlu linguini’, tatlılarda ise; ‘sakızlı Panna Cotta’, “çikolata kreması” gibi baştan çıkarıcı nefis lezzetler dikkat çekiyor.

‘Sabit fiyatlı değişken menü’ uygulaması ile fark yaratan Blue Topaz’ın menüsü, mevsim boyunca değişiklikler göstererek dinamikliğini koruyor, fiyatı ise hiç değişmiyor.

Adres: Reina- Muallim Naci Cad. No:44 Ortaköy
Telefon: 0 212 296 95 55
http://www.bluetopazistanbul.com/Hiç yorum yok:

Yorum Gönder