26 Kasım 2012 Pazartesi

ACELESİ OLANLARIN YERİ CARLOTTA'DAN YENİ MENÜ!

Hem sevdiğimiz yemek seçeneklerini, hem de yepyeni lezzetleri değişik sunumlarla ve kaliteli, lezzetli ve ulaşılabilir yemek anlayışıyla sunan Carlotta, yeni menüsüyle çalışanları ve yemek için az vakti olanları ¨Bugün ne yesem?¨ derdinden kurtarıyor.

İstanbul Doors Group’un şehir hayatına kaliteli, yaratıcı ve hızlı yemek anlayışını getirdiği markası Carlotta Café & Deli, yenilenen menüsüyle bu kış da sağlıklı ve lezzetli yemek alternatifleri sunmaya devam ediyor.

Özellikle çalışan ve yemeğe kısıtlı zaman ayırabilenler için hızlı ve farklı seçenekler sunan Carlotta’nın yeni menüsünde, klasik Carlotta lezzetlerinin yanı sıra yepyeni alternatifler de sizleri bekliyor.


İlk şubesi İstanbul iş hayatınının kalbinin attığı Maslak’ta açıldıktan sonra kısa zamanda Akmerkez ve Buyaka şubeleriyle büyüyen, yakında şehrin dört bir yanında güzel ve kaliteli yemek isteyenlerle buluşacak olan Carlotta’nın yenilenen menüsü, hem öğlen aralarında hem de mesai bitiminde pratik ve lezzetli alternatifler sunmaya devam ediyor. Café ve delicatessen konseptlerinin orijinal bir karışımı olan Carlotta’nın zengin, lezzetli ve sürekli yenilenen yaratıcı menüsünde; ev yapımı sandviçler, çorbalar, sıcak yemekler, wrapler, salatalar ve tatlıların yanı sıra zengin kahve ve soğuk içecek seçenekleri bulunuyor.Carlotta'dan 'toplantı paketi'

Carlotta’nın menüsünde yer alan ve büyük ilgi gören ‘günün sıcak yemeği’ alternatifleri ise kendini günün her saatinde evinde gibi hissetmek isteyen çalışanların favorisi olmaya devam ediyor. Etli nohutlu güveçten, kök sebzeli et soteye kadar pekçok sıcak yemek seçeneği Carlotta’da ev yemeğini özleyenleri bekliyor. Carlotta’nın artık her 2 ayda bir yenilenecek ve farklı lezzetler eklenecek yeni menüsünde çörekler/börekler, çorbalar, sıcaklar, Carlotta fit, sandviçler, salatalar, paketli ürünler ve tatlı seçenekleri yer alıyor. Ayrıca ayrı bir menü olarak sunulan ‘Carlotta Toplantı Paketi’, benzersiz lezzetleri iş yoğunluğu yüzünden yemek saatini ofiste geçirmek zorunda kalan çalışanların ayağına getiriyor. Carlotta Toplantı Paketi’nde yer alan çörek, salata, sandviç ve tatlı alternatifleriyle ofiste yemek yemenin zevki, bambaşka bir anlam kazanıyor.

www.carlotta.com.tr

Carlotta Maslak

Ayazağa Mah. Ahi Evran Cad. No: 11 Olive Plaza Giriş Kat
Tel: (0212) 346 34 24

Carlotta Akmerkez

Nispetiye Cad.  Akmerkez AVM No: 410-411 Etiler
Tel: (0212) 282 11 82

Carlotta Buyaka
FSM Mahallesi Balkan Cd. No:56 Tepeüstü Ümraniye

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder