29 Haziran 2012 Cuma

DİVAN'DAN KAVURUCU SICAKLARA ENFES ÇÖZÜM!


Kavurucu yaz sıcakları yaklaşırken, aradığınız serinliği Divan Pastanelerinin birbirinden lezzetli dondurmalarında ve vazgeçilmez tadıyla bir yaz efsanesi olan nefis Rokoko’sunda bulacaksınız. Klasik aromaların dışında Divan Pastanelerinin bu yaz, sürpriz dondurma çeşitleri ise tahinli-cevizli ve tahinli-çikolatalı!

Vanilyalı, çikolata soslu, çikolata parçacıklı, tutti frutti’li, fıstıklı, karamelli, light, damla sakızlı, cookie’li, kavunlu, vişneli ve çilekli çeşitleriyle Divan Dondurmaları; iki farklı boyda hazırlanan orijinal kutularında satışa sunuluyor. Ayrıca bu yaza özel çıkan, Divan’ın tahinli-cevizli ve tahinli-çikolatalı çeşitleri, alışılmışın dışında tatlar arayanlar ve geleneksel lezzetleri dondurmada denemek isteyenler için lezzetli bir alternatif oluyor.

Divan’ın en eski lezzetlerinden biri olan Rokoko ise içindeki fındık parçacıkları ve ılık çikolata sosunun birlikteliğinden doğan benzersiz tadıyla, Divan Pastaneleri müdavimlerini bu yaz da serinletmeye devam ediyor.1 yorum:

  1. Çalışmalarınızda başarılar dileriz . Dizüstü servisleri olarak sizi yakından takip ediyoruz .

    YanıtlaSil