22 Haziran 2012 Cuma

BAĞDAT CADDESİ'NE YENİ İTALYAN RESTORANI: LA MIA LUCE


La Mia Luce, Suadiye'de kapılarını açtı. Zengin ve lezzetli İtalyan mönüsüyle dikkat çekiyor… Kutlay Erdal Şimşek’in şık, keyifli ve kaliteli olanı en lezzetli şekilde sunmak hayaliyle doğmuş. 

La Mia Luce’nin mönüsünde geleneksel ve farklı lezzetler birlikte sunulmaya özen gösteriliyor. “Klasik İtalyan lezzetleri” ve “şefin spesiyalleri” adı altında hazırlanan dünya mutfağından örnekleri, kendilerine özel şekilde yorumlayarak müşterilerinin damak zevkine uygun biçimde zenginleştiriyorlar. Mekanda hafta içi ve hafta sonu kahvaltı servisi de veriliyor.

Özel günlerde canlı caz quartet’leri, hafta sonları ise DJ performansı gerçekleştirilen mekan, her gün 09:30-24:00 saatleri arasında hizmet veriyor. La Mia Luce’ye gideceklere öneri: tiramisu, somon füme, somonlu pizza, makarna ve salatalarının tadına muhakkak bakılması öneriliyor.

Bir yanda kolalı masa örtüleri ve peçeteleri ile en oturaklı akşam yemeklerine hazır şık bir iç mekan, diğer yanda günün her saatinde tercih edebileceğiniz keyifli ve rahat bir bahçe…

La Mia Luce’nin kurucusu ve sahibi Şimşek, diğer İtalyan restoranlardan kendilerini ayıran özellikleri şöyle tanımlıyor: “Restoran işletmelerinde fiyat, lezzet ve hizmet analizinin çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Biz misafirlerimizin en lezzetliyi, en iyi sunuş ile tatmalarını istiyoruz. Ödedikleri bedelin karşılığını en iyi şekilde almaları için çalışıyoruz. Yakaladığımız çizgi sayesinde misafirlerimizle uzun soluklu bir ilişki kuracağımızdan hiç şüphemiz yok. Deniz mahsullü pizzamız, makarna ve salatalarımız, İtalya’da yaşayanların bile enfes bulduğu tiramisumuz, favori lezzetlerimiz arasında.”

www.lamialuce.com
Adres: Plaj Yolu Sok. No:18 B Blok Suadiye / İstanbul
Tel: (0216) 464 17 77 - 78 - 79

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder